Menü
0(216) 452 43 93 - 0(534) 659 37 80

DÜRÜMLER

Köseoğlu Dürüm ( Acılı / Acısız )
Adana Dürüm
Urfa Dürüm
Tavuk Şiş
Kuzu Şiş

 

PORSİYON KEBAPLAR

Köseoğlu Kebap Porsiyon ( Acılı / Acısız )
Adana Kebap Porsiyon
Urfa Kebap Porsiyon
Tavuk Kanat Porsiyon
Tavuk Şiş Porsiyon
Kuzu Şiş Porsiyon

 

İÇECEKLER

Kutu Kola
Kutu Fanta
Kutu Ice Tea
Kutu Meyva Suyu
Ayran
Şalgam ( Acılı / Acısız )
Kola 1lt
Kola 1.5lt
Kola 2.5lt

 

TATLILAR

Künefe

 

DOĞAL ÜRÜNLER

Acı Pul Biber 1000gr
Toz Karabiber 1000gr
Sarımsak Granül 1000gr
Sumak 1000gr
Nar Ekşili Sos 1KG

 

Nargile Çeşitleri Bulunur

Hakkımızda

     Sizin için daha temiz, daha lezzetli ve daha sağlıklı olanı üretebilmek için sürekli kendini yenileyen BALKON DÜRÜM hazırladığı lezzetlerle İstanbul'un her yerinde adından söz ettirir bir konuma gelmiş aynı zamanda İstanbul'un her semtinden müşteri edinmeyi başarmıştır.

     Kalitesinden asla taviz vermeyen müessesemiz müşteri memnuniyetini herşeyin üzerinde görmekte ve tüm çalışanları ile sizlere en güzelini sunabilmek adına büyük bir titizlik ve itina ile çalışmaktadır. 

     BALKON DÜRÜM olarak bugüne kadar müşterilerimizden aldığımız olumlu eleştiriler gurur kaynağımız olmakla birlikte olumsuz her eleştiri üzerinde daha fazla çalışıp daha kusursuzunu sunabilmek adına tüm ekibimiz için ödev olmuştur.

Servis Ağımız

     Çalışma saatlerimiz Sabah 08:00 ile Gece 02:00 saatleri arasındadır. Balkon Dürüm Evi olarak sizlere daha hızlı ve sorunsuz hizmet verebilmek için 5 Adet Scooter Motor ve A2 ehliyetli uzman personelimizle tüm siparişleriniz tam zamanında kapınızda. 

     Pendik, Güzelyalı, Esenyalı, Kurtköy, Harmandere, Yenişehir Mah., Sülüntepe, Şeyhli, Kaynarca, Okan Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Velibaba, Aydos, Kartal, Kurfalı, Yakacık, Topselvi, Tuzla ve çevresine hizmet vermekteyiz. 

     Online Sipariş bölümünden veya iletişim bölümündeki telefonlarımızdan sipariş verebilirsiniz. Ödemelerinizi kapınızda Nakit, Sodexho, Ticket Restaurant veya Kredi Kartınızla yapabilirsiniz.