İSTEK ÖNERİ
0(216) 452 43 93 - 0(534) 659 37 80

İletişim

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İletişim Formu

e-Posta gönder. Yıldızlı (*) alanların doldurulması zorunludur.

Hakkımızda

     Sizin için daha temiz, daha lezzetli ve daha sağlıklı olanı üretebilmek için sürekli kendini yenileyen BALKON DÜRÜM hazırladığı lezzetlerle İstanbul'un her yerinde adından söz ettirir bir konuma gelmiş aynı zamanda İstanbul'un her semtinden müşteri edinmeyi başarmıştır.

     Kalitesinden asla taviz vermeyen müessesemiz müşteri memnuniyetini herşeyin üzerinde görmekte ve tüm çalışanları ile sizlere en güzelini sunabilmek adına büyük bir titizlik ve itina ile çalışmaktadır. 

     BALKON DÜRÜM olarak bugüne kadar müşterilerimizden aldığımız olumlu eleştiriler gurur kaynağımız olmakla birlikte olumsuz her eleştiri üzerinde daha fazla çalışıp daha kusursuzunu sunabilmek adına tüm ekibimiz için ödev olmuştur.

Servis Ağımız

     Çalışma saatlerimiz Sabah 08:00 ile Gece 02:00 saatleri arasındadır. Balkon Dürüm Evi olarak sizlere daha hızlı ve sorunsuz hizmet verebilmek için 5 Adet Scooter Motor ve A2 ehliyetli uzman personelimizle tüm siparişleriniz tam zamanında kapınızda. 

     Pendik, Güzelyalı, Esenyalı, Kurtköy, Harmandere, Yenişehir Mah., Sülüntepe, Şeyhli, Kaynarca, Okan Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Velibaba, Aydos, Kartal, Kurfalı, Yakacık, Topselvi, Tuzla ve çevresine hizmet vermekteyiz. 

     Online Sipariş bölümünden veya iletişim bölümündeki telefonlarımızdan sipariş verebilirsiniz. Ödemelerinizi kapınızda Nakit, Sodexho, Ticket Restaurant veya Kredi Kartınızla yapabilirsiniz.